На засіданні Громадської ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Трускавця» відкрили скриньки для голосування та підрахували бюлетені

За підрахунками членів комісії, загалом у голосуванні за проекти громадських ініціатив взяли участь   676 чоловік без урахування інтернет голосування, та зіпсованих бюлетенів.

Якщо говорити про кількість бюлетенів, які трускавчани вкинули у скриньки(точну кількість, власне, голосів підрахує експертна комісія, яка працюватиме з бюлетенями на гатунок достовірності інформації, а також виключатиме подвійне голосування) то найбільше відійшло проекту «Реконструкція огородження зони відпочинку та дозвілля на вулиці Стуса» - 194 бюлетені.  

На третьому місці, за кількістю бюлетенів проект «Підпірна стійка" на підтримку якого надійшов 161 бюлетень. Друге місце - 67 бюлетенів, на разі, дістається проекту « )Придбання обладнання для озвучення масових заходів, що проводяться у Релігійно-просвітницькому центрі ім. о. Івана Валюха.»

Зазначимо, що остаточні підсумки голосування Громадська рада конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Трускавця» підіб’є за тиждень, тоді будуть оприлюднені чотири проекти-переможці, що отримають фінансування з міського бюджету.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок