Переможці літературного конкурсу «Лицар Карпат» презентували свою творчість трускавчанам

     «Лицар Карпат» – щорічний конкурс, який проходить три роки поспіль та має на меті визначити найкращих поетів України. Зустріч із поетами Роксоланою Жарковою(перше місце у номінації «Краща поетична добірка») та Іваном Гентошем(друге місце у номінації «Краща поетична книга») у Трускавці відбулась в URBAN бібліотеці та пройшла у невимушеній, легкій атмосфері.

    Роксолана Жаркова читала власну поезію, яку вона називає «письмом». Авторка творить дуже унікальний, образний і не подібний ні на кого власний світ, саме це принесло їй перемогу. Натомість, творчість Івана Гентоша – це не просто поезія, а віршована пародія на поезії сучасних авторів, якою він потішив присутніх.

  «Цьогоріч на конкурсі була жорстка боротьба. Лауреатів від дипломантів відділяв лише один бал. Роксолана – сильна учасниця, яка має свій почерк, голос. Її вірші відзначили усі члени журі», – розповів про перебіг конкурсу організатор поет Василь Кузан. Також він поділився задумом провести літературний фестиваль у Трускавці.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок