На Львівщині не рекомендують допускати до навчання невакцинованих від кору дітей

Про це повідомили у департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняли рішення, згідно з яким з 22 січня поточного року обмежать доступ невакцинованих від захворювання на кір дітей в організовані дитячі колективи.

Відтак, опісля канікул у тих закладах, де є зареєстровані випадки захворюваності на кір, рекомендовано обмежити відвідування дітей, які не були вакцинованими, до шкіл та дитячих садочків.

На даний момент, охоплення вакцинацією від кору дітей на Львівщині складає 80%.

Зазначимо, що у Львівській області зареєстрували 84 випадки кору, з яких – 56 у дітей,  у Пустомитівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Буському та Сколівському районах.

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору. Адже вакцинація – найосновніший метод попередження профілактики і насамперед профілактики ускладнень. Загроза кору є не у самій хворобі, але в ускладненнях, а особливо це стосується дорослих.

У Львівській області є 56 тисяч доз вакцини, більшість з яких знаходиться у медичних закладах - повідомили у ЛОДА.

Варто зауважити, що кір – це інфекційне захворювання , яке є високонтактним. Перебіг епідемій характеризується тим, що вони є хвилеподібними.

Останнє серйозне зростання зафіксували у 2017 році.

Кір – інфекція керована. На її рівень її захворюваності можна впливати вакцинацією.  Хвороба не має специфічного лікування, оскільки це інфекція дитячого віку. Відтак, до неї застосовують симптоматичне лікування.

За матеріалами ДРДА

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок