Готується до друку VIII випуск книги «Успішна жінка» - подайте кандидатуру вашого керівника-жінки

Ваш керівник – жінка? Вона успішна, ділова та цілеспрямована? Подайте її кандидатуру на участь у VIII випуску книги «Успішна жінка».

Проект «Успішна жінка» має на меті відобразити високий соціальний статус жінок керівників, адже сучасна жінка – гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням.

До участі у проекті запрошуються жінки – керівники підприємств державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості – визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягнули статусу успішної жінки завдяки щоденній та наполегливій праці.

Пропозиції за встановленою формою просимо надати у термін до 26.01.2018  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галузь

П.І.Б.

Назва підприємства, посада

Адреса,телефон, e-mail

          Додаток: на 1 арк.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок