З підняттям тарифів на жкг, трускавчани матимуть більші відшкодування субсидій

Виконавчий комітет затвердив нову тарифну сітку для підприємства ТКО «Комфорт Сервіс», яке надає трускавчанам житлово-комунальні послуги. Відповідно до рішення, середня ціна по місту становитиме – 2.49 грн.

Як зазначив доповідач, Орест Лобос, головний спеціаліст з питань жкг міськради, підприємство подало розрахунок економічно-обґрунтованих тарифів. «Існуючий тариф затверджений у 2012 році для КП «Трусквецьжитло» протягом п’яти років не переглядався. За цей період відбулось значне підвищення мінімальної заробітної плати, вартість будівельних матеріалів, енергоносіїв та палива, що призвело до збитковості діючого тарифу»,- коментує Орест Лобос.

Сьогодні на балансі ТКО «Комфорт Сервіс» знаходиться 79 багатоквартирних будинків. Ціна на послуги найбільше залежить від величини прибудинкової території, а також велике значення має кількість квартир, мешканців. Однак разом з підвищення тарифу на жкг для «Комфорт Сервісу», як єдиного надавача комунальних послуг, підвищиться й рівень субсидій на послуги для усіх мешканців багатоповерхівок, зокрема, співвласників будинків, які утворили ОСББ.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок