У Трускавці епідпоріг по ГРВІ не перевищено

На сьогодні у Трускавці спостерігається підвищення захворюваності на ГРВІ, але ситуація залишається в допустимих межах і говорити про епідемію рано,- зазначає Ігор Стасик, головний лікар Трускавецької міської лікарні. Однак, минулого тижня в одній з трускавецьких шкіл зафіксували чисельну відсутність учнів на заняттях. Про це на понеділковій нараді повідомив Орест Лобик, завідувач відділу освіти. Та говорити, що відсутність учнів на навчанні спричинена виключно станом здоров'я дітей говорити не слід. У міській лікарні повідомляють, що до лікаря звертались не всі школярі. Як повідомив Ігор Стасик, у Трускавці зафіксовано 70 випадків захворювання на ГРВІ у дітей шкільного віку, що є далеким від перевищення епідпорогу. Тож,сьогодні додатково перевірятимуть стан відвідуваності у школах, - кажуть у відділі освіти.

Разом з тим, враховуючи погодні умови та зростання захворюваності на ГРВІ, медики наголошують, що слід берегти себе, по можливості уникати людних місць та переохолодження, а при появі ознак захворювання, звертатись до лікаря.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок