У Трускавецькому парку зрізали 32 дерева пошкоджені стихією

Взимку 2017-2018 року сильний вітер зламав чимало зелених насаджень, зокрема у курортному парку. Комісія, до складу якої увійшли представники комунальних служб Трускавецької міської ради та представник державної екологічної інспекції в Львівській області (державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища), обстежила насадження та виявила 32 аварійних дерева (зламані, небезпечно похилені, вирвані з корінням та такі, що містили небезпеку для перехожих). На підставі акту обстеження аварійні дерева (4 граби звичайних, 7 кленів гостролистих, 1 горіх, 3 клени явори, 16 ясенів звичайних, 1 липа серце листа) було видалено.

«Якщо не займатись парком, він перетвориться на хащі, – розповідає Ул’яна Демакіна, інженер-дендролог КП «Парк Курортний», – у цьому ж випадку мова йшла про видалення дерев, які перегороджували дороги та стежки до джерел «Юзя», «Едвард» та «Броніслава», до санаторіїв «Молдова» та пам’ятнику А.Міцкевичу. Кожна зрізка погоджена з Департаментом екології та природних ресурсів, ми робили фотофіксацію. На світлинах видно, що дерева містили дупла, посохли, мали внутрішні тріщини».

Нагадаємо, у квітні 2018 року у Трускавці висадили понад 400 саджанців.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок