У Трускавці розпочали ремонтні роботи тротуарів та дорожнього полотна

Про це повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства та будівництва.

У 2018 році продовжиться ремонт вулиці Помірецької, який розпочали ще минулоріч. Тоді проклали мережі. З настанням зими роботи зупинили.

«Ми дотримуємось того ж принципу, який декларували раніше : спершу міняємо внутрішні комунікації, лише після цього асфальтуємо чи кладемо бруківку. У випадку цієї вулиці, ми розводили мережі, фактично – прокладали нові. Ми намагаємось ремонтувати дороги і двори, облаштовувати відпочинкові зони, дитячі майданчики, спортивні поля у кожній частині міста. Роботи ще багато, але поступово наше місто змінюється на краще», – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Окрім замощення тротуарів плиткою ФЕМ та улаштування асфальтно-бетонного покриття частини вулиці на вул.Помірецькій планується заміна електричних опор.

Також Управлінням житлово-комунального господарства і будівництва розпочало поточний ремонт вул.Городище, в планах заміна каналізації по вул.Крушельницької.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок