Рішення про коригування тарифу на воду прийняли з поправками на користь робітників водоканалу

Виконком Трускавецької міської ради прийняв рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ТОВ «Трускавецький водоканал». Тариф становитиме 23,69 за куб.м. води з пдв. (для населення та комерційних установ), рішення набирає чинності через 15 днів з моменту оприлюднення.

Однак комісія виконкому внесла до рішення ряд пропозицій, які стосуються, насамперед, працівників водоканалу та подальшого розвитку підприємства. Зокрема адміністрацію ТОВ «Трускавецький Водоканал» зобов’язали :

-         Першочергово забезпечити підвищення виплат працівникам робітничих професій Водоканалу;

-         Надати споживачам докладну інформацію про структуру доходів, витрат підприємства та обґрунтування тарифу на воду у ЗМІ;

-         Спільно з виконавчим комітетом міськради розробити інвестиційну програму водопостачання та водовідведення і подати на розгляд виконкому до 1 серпня;

- Провести виконання заходів по оптимізації витрат підприємства;

- Доповісти на засіданні виконкому про результати проведеної ревізійною комісією фінансово-господарської діяльності ТОВ «Трускавецький Водоканал».

Крім того у Трускавецькій міській раді розглянуть можливість замовлення проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності ТОВ «Трускавецький Водоканал».

  Також на засіданні прийняли рішення:

Про затвердження протоколу конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м.Трускавці.

Про зарахування на квартирний облік Сучкова Юрія Олексійовича.

Про затвердження рішення міжвідомчої комісії   від 04.05.2018 р.

Про присвоєння адреси новозбудованому об’єкту нерухомого майна, багатоквартирному житловому будинку, по вул.Роксолани у м.Трускавця.

Про продовження дії дозволу на розміщення дитячих атракціонів на Майдані Незалежності у м.Трускавець.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок