У Трускавці заснували Клуб готельєрів та рестораторів міста-курорту

Ідея запросити власників готелів, санаторіїв та рестораторів до спільного діалогу виникла у голови правління МЦ «Європейська інтеграція України», співорганізатора відзнаки «Кришталевий лотос» Івана Цегенька.

Перша зустріч відбулась у форматі «Зустріч з міським головою». «Я вітаю створення такого майданчика, на якому можна проговорити потреби, бачення та плани щодо розвитку курорту. Я презентував наше бачення промоції, заходи, які ми вже провели, і які проводитимуться в майбутньому, запросив готельєрів та рестораторів до співпраці», – розповів міський голова Андрій Кульчинський.

Загалом на зустріч прийшли 30 учасників. До діалогу долучились президент Західної Шеф-групи (організація, яка об’єднує топових шеф-кухарів Західної України) та власник Студії IDRON(компанія, яка офіційно співпрацює з GOOGLE)Дмитро Малишев.

Проводити засідання Клубу планують щомісяця.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок