У Трускавці планують зняти художній фільм

Відзняти художню стрічку про легендарного трускавчанина Романа Різняка-Макомацького задумав директор кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин.

З його слів, це буде не просто фільм, а повноцінний соціальний проект: «Уже є готовий сценарій. Його написали Борис Савченко (український акторкінорежисер, Заслужений діяч мистецтв України (1995),  Народний артист України (2004)) та Тарас Метик (автор п’єс, дрогобицький політичний діяч). Першочергово ми запланували випустити літературний варіант сценарію і віддати його на обговорення в навчальні заклади, «молодому глядачу». Саме молодь найбільше відвідує кінотеатри, нам цікава їхня думка. Це буде фокус-група. Паралельно ми працюємо над залученням коштів. Розраховуємо на підтримку держкіно, буде створено й благодійний фонд, а також запрошуємо долучатись спонсорів. Про кінцеві терміни поки не говоримо, побачимо як реалізується перший етап».

Наразі кіношники шукають локації, приближені до тих, які були у роки життя героя та запрошують місцеве населення долучатись до роботи над фільмом.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок