Схиляємо голови перед матерями, які виховали синів-героїв

У переддень українського свята – Дня матері, Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця привітав матерів тих військовослужбовців, які загинули в боротьбі за Україну на Сході держави.

Величезний материнський подвиг полягає в тому, щоб підтримати, благословити вибір дитини, яким би він не був. Сьогодні, витираючи сльози, вони відпускають своїх дітей на війну.

Власне трускавчанка Анна Шіхт, наприкінці 2015 року, втратила сина, Андрія Шіхта. Сьогодні її життя продовжується, пані Анна має ще одного сина, який також причетний до війська. Але чи існує можливість, що колись сповниться втрата матері, вочевидь ніколи. 

Тож сьогодні, особливу шану і вдячність ми віддаємо тим матерям хто за останні роки не дочекався додому своїх дітей, бажаємо їм міцного здоров’я, миру та злагоди в житті, благополуччя та достатку в родині.

Ми знову і знову схиляємо голову перед мужністю матерів, котрі виховали героїчних синів. 

Зазначимо, що у Трускавці ще двоє матерів втратили своїх дітей на війні, але зараз перебувають за межами України.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок