В Трускавці провели першу робочу зустріч з розробки Стратегії Трускавецької ОТГ

Відбулась перша сесія в рамках циклу з розробки Стратегії розвитку Трускавецької ОТГ. На зустріч прийшли представники громадськості, готельєри, ресторатори, підприємці, представники галузей: культури, освіти, медицини, депутати та члени виконавчого комітету, керівники управлінь та відділів Трускавецької міської ради, журналісти та керівництво міста.

Як повідомлялось раніше проект розробки Стратегії реалізовуватиметься в рамках українсько-німецького партнерства (за фінансової підтримки «ENGAGEMENT GLOBAL»).

У вітальному слові до присутніх німецький фахівець-проектант Роланд Даннер пояснив, що розроблятимуть документ українські експерти, з якими співпрацює «ENGAGEMENT GLOBAL», поділився досвідом написання та реалізації стратегії у німецькій землі Ватлінген, зазначив велику перспективу, яку дає створення ОТГ та представив експертів з України.

Розробники стратегій Олександр Софій та Олександр Волошинський коротко презентували свій робочий досвід та пояснили алгоритм подальшої роботи. Першочергово буде проведений аналіз інформації про Трускавець та села, що можуть увійти в ОТГ, який включатиме в себе збір, обробку, представлення та інтерпретацію даних.

Другий етап – робота в групах з фахівцями, підприємцями та громадськістю над баченням майбутнього, SWOT, визначення стратегічних й операційних цілей та завдань.

Третім етапом має стати впровадження Стратегії.

Присутні заповнили уніфіковані анкети (1-й етап), поставили питання експертам, на які отримали вичерпні відповіді та пояснення, а також висловили власну думку, бачення чи пропозицію. На завершення зустрічі експерти запросили трускавчан до співпраці, адже розробка Стратегії – довготривалий процес і потребує волонтеризму та активності громади: «Найуспішніші громади ті, які приймають добровільні повноваження», – зауважив Олександр Волошинський.

До робочої групи можуть увійти представники різних сегментів міста за бажанням та погодженням. Зареєструватись необхідно до 18 травня, надіславши коротке резюме на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або занести за адресою: вул..Бориславська, каб.19.

Наступне засідання відбудеться на початку липня. Час, дату та місце проведення буде повідомлено додатково.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок