previous arrow
next arrow
Slider

Попри складну ситуацію з поточними платежами, Трускавецький водоканал борг погашає

Інформація про те, що Трускавецький водоканал нарощує борг перед Дрогобичводоканалом  є необ’єктивною. Про це заявив Віктор Марченко, директор ТЗОВ «Трускавецький водоканал» на понеділковій нараді.

За його словами, попри складну ситуацію з поточними платежами, Трускавецький водоканал борг погашає.
«Зараз існує така інформація, що ми нарощуємо борг перед КП "Дрогобичводоканал". В сутності це частково так, але ситуація у ЗМІ подається однобоко. Якщо говорити, що ми наростили поточний борг десь на 1 млн .300 тис. грн, то загальна сума платежів, яку ми здійснили складає більше ніж 2 млн. грн. Тобто за рік загальна сума заборгованості зменшилась на мільйон гривень», розповідає Віктор Марченко.
Крім цього, керівник Водоканалу повідомив, що закінчуються роботи на території водосховища, де, крім інших робіт, проводили ремонт зламаної огорожі. Піший вхід на озеро поки що вільний, каже Віктор Марченко, але люди, які перебувають на території водосховища порушують правила поведінки: смітять та купаються в озері. Тому, очевидно, що згодом виникне проблема з доступом до території питного водосховища, якщо свідомість мешканців та усіх хто відпочиває на території озера не зміниться, і люди не стануть більш відповідальними.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок