previous arrow
next arrow
Slider

Від обговорень до проектів – результати роботи IV майстерні з розробки Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону

Як повідомлялось раніше проект розробки Стратегії реалізовуватиметься в рамках українсько-німецького партнерства (за фінансової підтримки «ENGAGEMENT GLOBAL»).

Засідання IV майстерні з розробки Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону відбулося за участі громадських активістів, представників влади Трускавця, начальники управлінь та відділів Трускавецької міської ради, депутатів, членів виконавчого комітету,експертів.

Учасники разом з експертами згадали підсумки минулих засідань та перейшли до наступного етапу – написання проектів за певними напрямками. Кожен мав можливість подати власну проектну пропозицію, написану за зразком, запропонованим експертами. Проектна пропозиція складалася з обов’язкових пунктів: номеру та назви завдання (документ СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ), назви проекту, його цілі, охоплення, проблематики, заходів, очікуваних результатів, показників успішності, терміну виконання, орієнтовної вартості та джерел фінансування. Охочі одразу презентували свою роботу.

«Після сьогоднішнього засідання ми отримаємо близько 20 свіжих ініціатив. Важливо, що їх напишуть люди, які володіють інформацією щодо напрямку пропозиції. Звісно, ці документи треба буде доопрацювати фахівцям, але ми будемо чітко розуміти бачення активної частини громади на той, чи інший запит», – прокоментувала перебіг засідання Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста, ініціатор розробки Стратегії.

Напрацьовані документи будуть оцифровані авторами та передані експертам для оприлюднення. Долучити свої, оформлені згідно зразка, проекти можна в електронному вигляді на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Усі проектні пропозиції будуть представлені на офіційному сайті Трускавецької міської ради в розділі Стратегія.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок