previous arrow
next arrow
Slider

Трускавецькі діти продовжать вивчати циркове мистецтво в рамках секції БУТу

 На засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради прийняте рішення Про затвердження мережі загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Трускавця на 2018-2019 навчальний рік. Разом з рішенням члени виконкому підтримали пропозицію Наталії Пономаренко, секретаря ради ввести в Будинку учнівської творчості ставку викладача, аби формалізувати роботу керівника циркової студії «Каскад» Миколи Добровольського. За її словами зараз керівник студії продовжує займатись з дітьми хоча не є офіційно працевлаштований.
 Відтак, до 35 гуртків БУТу додасться естрадно-циркове мистецтво. Тож трускавецькі діти продовжать відточувати своє  вміння в рамках секції.
 Нагадаємо, що циркова студія «Каскад» існує з 1985 року. Відтоді її керівник Микола Добровольський. За цей час вихованці студії багато разів представляли Трускавець на різноманітних конкурсах та фестивалях і вибороли чимало перемог.

Також на засіданні виконкому були прийняті рішення:

Про затвердження субвенції з обласного бюджету для надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей у 2018 році.  

 Про надання дозволу Громадській організації«Спортивна Асоціація «Вікторія» на обслуговування стадіону по вул.Різняка-Макомацького.

 Про проведення обліку та оплати спожитої електричної енергії за освітлення місць загального користування, підвалів, підкачування води та електропостачання ліфтів в багатоквартирних будинках.

 Про зарахування на квартирний облік дитини позбавленої батьківського піклування Бєлої Валерії Валеріївни.      

 Про присвоєння адреси новозбудованому об’єкту нерухомого майна, багатоквартирному житловому   будинку, по вул. Данилишиних у м. Трускавці.

 Про затвердження мережі загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів м.Трускавця на   2018 - 2019 навчальний рік.

 Про структуру Трускавецької дитячої школи мистецтв імені Романа Савицького, батьківську плату за навчання дітей та пільги в платі на 2018-2019 навчальний рік  

 Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 63 від 27.03.2018 р. «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

 Про підготовку та проведення приписки громадян 2002 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату.

 Про встановлення днів та годин побачень батька з малолітньою дитиною.

 Про надання дозволу на укладання договорів дарування часток квартири.

 Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частки квартири.

 Про надання малолітньому Ізотову Д.О., 06.06.2008р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 Про надання малолітньому Андрусикові О.М., 02.03.2009р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 Про надання неповнолітній Андрусик В.М., 25.06.2001р.н., статусу дитини, яка постраждала

внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 Про надання малолітньому Сапожкову Д.Д., 13.07.2010р.н., статусу дитини, яка постраждала

внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 Про надання малолітньому Сапожкову А.Д., 25.04.2012р.н., статусу дитини, яка постраждала

внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 Про надання неповнолітньому Герасимову Б.М., 20.06.2004р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 Про надання малолітньому Герасимову В.М., 01.03.2012р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

       

   

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок