previous arrow
next arrow
Slider

Торгівля у невстановлених місцях: у міській раді обговорили варіанти розв'язання питання

 Останнім часом у поліції доволі часто фіксують анонімні повідомлення про торгівлю в несанкціонованих місцях на вулицях Трускавця. Про це на понеділковій нараді розповів Максим Гук, начальник Трускавецького відділення поліції. Патрульні намагаються вчасно реагувати на виклики. Для ефективності роботи, в поліції, закликають громаду, активістів і представників ЗМІ, які часто пишуть про цю проблему на інтернет-сторінках та в соцмережах, працювати разом. 

 «Якщо журналіст, чи працівник Парку Курортного бачить, що ведеться вулична торгівля, викликає працівників поліції, то нехай дочекаються поліціянтів, для того, щоб останні могли прийняти від них заяву по факту правопорушення й разом, у присутності заявників-свідків, складати протокол», - звернувся до присутніх Максим Гук. Він наголосив, що боротьба з торгівлею у непризначених для цього місцях часто провокує негативний відгомін у ЗМІ про правоохоронців. Виглядає так, ніби поліція вчиняє тиск на людей, а здебільшого це громадяни похилого віку, які торгують з землі. Уникнути провокативних ситуацій можна завдяки співпраці активістів і представників місцевого самоврядування, впевнений головний поліціянт Трускавця.

 Олексій Балицький, заступник міського голови Трускавця, зазначив, що питання торгівлі в несанкціонованих місцях важливе й не нове.

 «Якщо говорити про людей, які торгують на вулицях, то це - пенсіонери. Відповідно питання може вирішитись еволюційно-правильним шляхом, коли старші люди, які зараз продають городину та інші речі, будуть отримувати пенсії 6 тисяч гривень. Відтак, вони сюди не поїдуть, але це - еволюційний шлях. Друге питання - одразу складати протоколи й забирати старших людей з місць, то, в цьому випадку, я прихильник роз’яснювальної роботи. Така робота має бути скоординована, управлінням благоустрою і, відповідно, потрібні працівники поліції, які будуть закріплені за даним напрямком», - каже Олексій Балицький.

 Тож роботу розпочнуть з інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо законодавства та рівня відповідальності за торгівлю в непризначених місцях. Крім того, розповідатимуть людям про альтернативні місця для торгівлі, які є у Трускавці. Заступник допускає, що при необхідності будуть збільшувати існуючі торговельні павільйони. Якщо необхідно, до роботи долучать представників ЗМІ, щоб питання висвітлювалось, й ситуація вирішувалась у публічній площині.

 До слова, способом боротьби з торгівлею у несанкціонованих місцях може бути й позиція мешканців та гостей міста – не купувати з землі. Як правило, де немає попиту зникнає і пропозиція.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок