previous arrow
next arrow
Slider

Співпраця Трускавець-Китай: мешканці піднебесної хочуть їхати в Трускавець лікуватись

 Представники Альянсу Шовкового Шляху, єдиної організації Туристичної агенції з медичного туризму, що знаходиться під патронатом Міністерства охорони здоров’я Китаю та лідери інвестиційних компаній прибули до Трускавця. На зустрічі з трускавецьким міським головою - Андрієм Кульчинським обговорили можливості налагодження потоків відпочивальників на курорт та інвестиційні проекти.

 Найперше гості з Китаю подякували трускавчанам та міському голові за теплу зустріч. Вони відзначили, що Андрій Кульчинський вкладає чимало зусиль для популяризації України в Китаї, налагоджує особистісні контакти з представниками влади, та різних галузей, що приводить до співпраці та спільних проектів.

 Сьогодні делегація з Китаю оглянула більшість потужностей Трускавця: великі санаторії, «Клініку відновного лікування ім. В. Козявкіна», центральну частину міста, бювет з водою Нафтуся та інші заклади. Особливу увагу гості приділили «Клініці відновного лікування» їхнє інноваційне обладнання та унікальні методи лікування. На їхню думку, тут використовують методи дуже схожі на ті, які є в Китаї. Відтак, представники торговельної індустрії та інвестицій одразу ж запропонували обговорити створення схожого спільного лікувального центру у Китаї. Не менш цікавим для них є створення медичного центру китайської медицини у Трускавці, а також торговий центр, - про це гості офіційно заявили на зустрічі.

 Представники Туристичної агенції з медичного туризму Китаю відзначили хороший клімат та географічне положення нашого міста й перспективу інфраструктурного розвитку. Вони відчули у Трускавці спокійну атмосферу. За вигляд міста гідного європейського рівня у поєднанні з досвідом у лікуванні  порівнюють Трускавець з курортами зі світовим ім’ям, як Карлові Вари та Баден-Баден. Для них цікаво просувати у Китаї саме лікувальну базу Трускавця. Розпочати співпрацю запропонували з проведення спільної міжнародної медичної конференції.

 Пані Ву, генеральний секретар Альянсу Шовкового Шляху повідомила, що з допомогою міського голови Трускавця їхні організації мають велике бажання і будуть просувати місто як курорт у Китаї. Наразі, спільно з представниками єдиної організації Туристичної агенції з медичного туризму, досліджують пропозицію України в туристичній галузі для китайського відпочивальника.

 «Ми записуємо всю інформацію про Україну, перекладатимемо і будемо оприлюднювати на сайті організації для китайських ЗМІ. Наступного року, десь у квітні-травні ми будемо готові направляти перші туристичні групи в Україну», - розповіла Ву Біксіу, генеральний секретар Альянсу Шовкового Шляху.

 Гості з Китаю зазначають, що  китайський турист  все більше цікавиться новими напрямками. Західна Європа вже не є такою цікавою, оскільки мешканці Китаю бувають там часто. Тапер їх цікавить Чехія, Польща, Латвія та Україна. Якщо брати Трускавець, то, на їхню думку, курорт має всі шанси потрапити в першу трійку найуспішніших, відомих туристичних напрямків в Європі. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок