previous arrow
next arrow
Slider

У Трускавці проведено чергове засідання комісії із заслуховування керівників "підприємств-мінімізаторів"

У Трускавці проведено чергове засідання комісії із заслуховування керівників "підприємств-мінімізаторів" у яких середня заробітна плата у грудні 2018 року склала менше законодавчо встановленого мінімуму. Заслуховування відбуваються за участю керівництва міста, інспектора праці ТМР, працівників фіскальної служби, пенсійного фонду, міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту Трускавецької міської ради.

Заслухано фізичних осіб підприємців та керівників підприємств міста, які ведуть господарську діяльність та мають найманих працівників з середньою заробітною платою - меншою за мінімальну.

В ході засідання надано рекомендації суб'єктам господарювання щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам. Окремо наголошувалось роботодавцям підняти заробітну плату та не допускати її виплати на мінімальному рівні. Слід зазначити, що робота з підприємцями-мінімізаторами покладена на державний контроль. Перевірки проходять у кожному місті, в тому числі і у місті Трускавець. Тому на комісії  наголошувалось на необхідності дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущення її виплати на мінімальному рівні.

Так, за результатами роботи комісії, а також виїзних засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, інспекційних відвідувань кількість працівників, які отримували мінімальну заробітну плату значно зменшилась у порівнянні з початку 2018 року.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок