Трускавець представили на міжнародній виставці UITT

 UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

 Цьогоріч участь у виставці взяли представники 18 країн світу, серед яких компанії з Куба, Болгарії, Кіпру, Грузії, Шрі-Ланки,Адбанії, Азербайджану, Домініканськоїреспубліки, Іспанії, Італії, Ізраїля, Словаччини, Туреччини, США, Єгипту, Угорщини, Греції, Палестини, Тунісу.

 В національній експозиції 2019 року взяло участь 30 міст і регіонів туристичної України, провідні туристичні агенції та представники тематичних ЗМІ.

 Трускавець представили: управління розвитку міста Трускавецької міської ради та готель Green Park, готель Mirotel Resort & Spa, ТоВ «Українська готельна група» (санаторії «Алмаз» і «Кристал, курортний»), готель «Лісова пісня» і готель санаторного типу «Карпати».

 «Надзвичайно багато учасників та відвідувачів спостерігаємо на виставці, – розповідає Наталя Скибак, начальник управління розвитку міста, – Трускавець викликав чималий інтерес, це звісно тішить. Радіємо й тому, що все більше санаторно-готельних закладів спільно представляють курорт – це та співпраця до якої ми закликаємо усіх, вона дає відчутні результати», – підсумувала пані Наталя.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок