Трускавець презентували на Міжнародному Медичному Форумі у Києві

Міжнародний Медичний Форум - масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості галузі охорони здоров'я України. Форум  об'єднує науково - практичну програму , школи , виставки та спеціалізовані експозиції. Це міжнародна платформа для презентацій та обміну досвідом.

Участь у Міжнародному Медичному Форумі приймають представники 20 країн, 300 кампаній, а це 10000 спеціалістів. Організаторами  Форуму виступають: Національна академія медичних  наук України, Національна медична  академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика,  Компанія LMT.

Також Форум має офіційну підтримку Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, Міністерство охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та інших державних регуляторних та виконавчих органів влади.

«На форумі ми представляємо медичні послуги міста Трускавець, як комплексний продукт. Мова йде про малоінвазивну хірургію на базі  міської лікарні та реабілітацію із застосуванням води «Нафтуся» в санаторіях.

Також одним комплексом представлені лікувальний центр професора Козявкіна та дельфінарій. Це унікальна пропозиція лікування дітей з ДЦП, яка на ринку медичного туризму, поки що мало відома.

Управління розвитку міста неодноразово зверталось до керівників санаторіїв із пропозицією надати друкований матеріал із описом лікувальних послуг, які надаються в їхніх  закладах. Проте, почули нас лише у  кількох санаторіях. Шкода, адже буклети, які ми планували роздавати протягом трьох днів розійшлись за один»,  – прокоментувала участь у Форумі Наталя Скибак,  начальник управління розвитку міста.

Участь Трускавця у Міжнародному Форумі має вагоме значення для курорту. Медичними послугами, які надаються в Трускавці, зацікавилось чимало лікарів –  реабілітацію своїх пацієнтів вони вбачають власне на нашому курорті.

Чимало іноземних компаній, які надають послуги в сфері медичного  туризму ніколи не чули про Трускавець.  Ознайомившись із стендом Трускавця, такі провідні світові компанії, як ANAVARA та MEDIATUR виявили бажання ближче познайомитись із Трускавцем, про що є попередні домовленості.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок