У Трускавці відбудеться концерт класичної та естрадної музики у виконанні професійних співаків та симфонічного оркестру

 28 вересня о 16:00 запрошуємо трускавчан та гостей міста на святковий концерт лауреатів        I Міжнародного конкурсу пам’яті «Мусліма Магомаєва». Місце проведення — Майдан Незалежності, головна сцена міста.

ТОГОРІЧНИЙ КОНКУРС ВИКЛИКАВ ЧИМАЛИЙ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС В УКРАЇНІ ТА АЗЕРБАЙДЖАНІ

 15 професійних вокалістів змагались за перше місце у конкурсі. Вони виконували оперні арії, естрадні твори й обов'язково — українську пісню з репертуару Магомаєва. Щоб показати особливий зв'язок цього митця з Україною, обов'язковим твором конкурсної програми була українська пісня — кожного року нова. У 2018 – це був твір - «Дивлюсь я на небо». Про подію анонсували центральні ЗМІ, зокрема агенція «УКРІНФОРМ».
Конкурс підтримало керівництво Азербайджану. Віцепрезидент Азербайджану, Перша Леді Мехрібан Алієва. "Фонд Гейдара Алієва ", який створила віцепрезидент Азербайджану Мехрібан Алієва та вона особисто, підтримують лише визначні проєкт. Так, Міжнародний конкурс пам'яті «Мусліма Магомаєва»має великий резонанс у світі та великий авторитет. На конкурс приїхав і вперше в історії відвідав Трускавець Посол Азербайджану Азер Худієв.

КОНКУРС ПАМ’ЯТІ «МУСЛІМА МАГОМАЄВА» СТАВ ПОТУЖНИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПРИВОДОМ ДЛЯ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИХ ЗМІ

 Про Україну та Трускавець розповідали в ефірах двох головних державних інформаційних структур Азербайджану: Азербайджанське державне телебачення AZ TV https://youtu.be/QMZxjDVptdM; Державне інформаційне агентство Азербайджану АЗЕРТАДЖ https://azertag.az/ru/xeber/V_Ukraine_opredeleny_pobediteli_mezhdunarodnogo_konkursa_posvyashchennogo_pamyati_Muslima_Magomaeva-1216531

https://azertag.az/ru/xeber/V_Truskavce_proidet_mezhdunarodnyi_konkurs_pamyati_Muslima_Magomaeva-1208038

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПУБЛІКАЦІЙ ПРО КОНКУРС, А ЗНАЧИТЬ І ПРЯМА РЕКЛАМА ТРУСКАВЦЯ СТАНОВИЛИ ПОНАД 300

 Серед інформаційних партнерів:
Азербайджані видання: "Нова Епоха" https://yenicag.ru/v-truskavce-proshel-mezhdunarodnyy-kon/embed
"Report.az"
https://report.az/ru/kulturnaya-politika/mezhdunarodnyj-pesennyj-konkurs-posvyashennyj-muslimu-magomaevu-projdet-v-ukraine/
"Strategiya.az"
http://ru.strategiya.az/news.php?id=269296
Державне інформаційне агентство Туркменістану
http://tdh.gov.tm/news/articles.aspx&article15316&cat39

Українські ЗМІ:
Газета "День"
https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/universalni-artysty?fbclid=IwAR0Yd_regSKMXXQjGi40kWSt_sYfEN4ajCaxI5uj56pCD1no-1yXGQWEBc0
Видання для Посольств "Дипломат" http://diplomat.media/2018/12/17/pershij-konkurs-profesijnix-vokalistiv-pamyati-muslima-magomayeva/

Видання "Оксамит"
http://oksamyt.org/2018/11/16/konkurs-profesiynih-vokalistiv-pam-yati-muslima-magomayeva-zaproshuye/
Портал "ГраніАрт"
http://www.graniart.in.ua/muslim-magomaev-populyariziroval-ukrainskuyu-muzyku-vo-vsem-mire/
Видання "Високий замок"
https://wz.lviv.ua/interview/380454-muslim-mahomaiev-spivav-ukrainski-pisni-i-duzhe-liubyv-ukrainu-tomu-provesty-konkurs-dlia-halochky-ne-mozhna

https://wz.lviv.ua/article/380809-pered-nami-stoyalo-skladne-zavdannya-z-15-vikonavtsiv-vidibrati-tr-okh-najkrashchikh-a-voni-vsi-najkrashchi

https://wz.lviv.ua/interview/381717-nikoly-muzyky-ne-navchavsia-a-vstupyv-u-muzychne-uchylyshche

Репортаж "1 західного телеканалу"
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2181792831851153&id=100000613738371

Телеканал ZIK
https://zik.ua/news/2018/11/19/u_truskavtsi_vyznachyly_peremozhtsiv_mizhnarodnogo_konkursu_pamyati_muslima_1451053

ОЧЕВИДНІ ВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

 Слід зазначити, що Трускавець бере участь у заході як співорганізатор. Місто фінансує поселення та харчування учасників конкурсу. У минулому році було виділено 140 тисяч гривень, які так чи інакше були реінвестовані в місто, оскільки приймали учасників трускавецькі санаторії та готелі. Вигода від такого заходу очевидна, оскільки, в іншому випадку, витрати на рекламу Трускавця в ЗМІ склали б сотні тисяч.

НЕВДОВЗІ В ТРУСКАВЦІ СТАРТУЄ II МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС КЛАСИЧНОЇ ТА ЕСТРАДНОЇ МУЗИКИ ПАМ’ЯТІ «МУСЛІМА МАГОМАЄВА»

 Проведення наступного конкурсу заплановане на 5 грудня 2019 року. Очікується не менша активність вокалістів, організаторів, інформаційних партнерів.
Анонси — обкладинки із рекламою конкурсу і Трускавця друкуються в одних із популярних журналів на розкладках - "Зірки та поради" тираж 76 000 екземплярів
"Успіхи й поразки", тираж 80 000 екземплярів, "Історії з життя" тираж 140 000 екземплярів. Майже 300 000 екземплярів реклами за рекламну кампанію, а значить 300 000 людей дізнаються про Конкурс і Трускавець. У жовтні до рекламної кампанії підключаються лідери видавничого ринку:
Журнали "Cosmolady" та "VIVA". Вихід цієї реклами — особиста заслуга та домовленість співорганізатора Конкурсу Наталії Кудряшової.
Сьогодні Трускавцю така рекламна кампанія міста не коштує ні копійки.

ПІДТРИМКА СПІЛЬНОТИ, ЯКА ВВАЖАЄ МУСЛІМА МАГОМАЄВА МІЖНАРОДНОЮ ВОКАЛЬНОЮ ЗІРКОЮ

 Муслім Магомаєв співав на міжнародних сценах. І співав там — українські пісні. "Дивлюсь я на небо", "Кохана" та інші. Він популяризував у світі й українську пісню.
Цьогоріч окрім Посла Азербайджану в Трускавець на завершальний концерт Конкурсу приїдуть Посли Угорщини та Болгарії. Йде домовленість ще з 5 Послами різних країн. В рамках конкурсу відбудеться круглий стіл для обговорення нових шляхів співробітництва: інвестиції в Трускавець та приваблення туристів з цих країн.

 Завдяки пошуку виконавців на Конкурс про Трускавець активно говорять у цих країнах. Сьогодні, такими заходами ми відкриваємо нову сторінку, ми бачимо як угорці чи інші наші сусіди їдуть в Україну, а не українці на конкурси в Угорщину.
Саме так підіймаємо престиж України у світі та значущість нашого Трускавця.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок