Такий відвертий «осінній вальс літературних зізнань»: у Трускавці стартував книжково-літературний фестиваль

 У перший день "Трускавецького ЛітФесту" відбулись натхненні зустрічі з відомими українськими письменниками. Книги презентували Володимир Лис, Надія Гуменюк та Артур Сіренко. Які розповіли унікальні історії створення своїх творів, що лягло в сюжет останніх романів та, як автори підбирали головних героїв. Володимир Лис поділився спогадами про екранізацію його роману «Століття Якова».

 Дуже цікавою та відвертою була зустріч з Галиною Вдовиченко. Письменниця стала відомою, коли написала перший роман «Пів'яблука», який згодом отримав спеціальну відзнаку конкурсу «Коронація слова-2008» «Вибір видавців» (перша в історії конкурсу). Чимало книг вона пише для дітей. Пані Галина поділилась з читачами відвертими думками про власну слабкість та силу, про те як почала писати й чому зробила це дуже пізно.

 Компанію в дискусії про «Співтворення» (головна тема ЛітФесту 2019), пані Галині склав Василь Турбай. Автор навчає студентів писати сценарії. Його власні твори філософські, таємничі та надзвичайно цікаві.

 Також, в рамках "ЛітФесту" свої фототвори презентувала трускавецька мисткиня Ірина Шевчик. Її проєкт «Портрет з цікавою» став відомим і насправді полюбився трускавчанам. Ірина розповіла, що цей проєкт не лише про книгу та людей, які люблять читати, цей проєкт, ще й, про Трускавець. Фоном кожної світлини слугують унікальні місця курорту, які трускавчани впізнають одразу.

 Зазначимо, що ЛітФест у Трускавці проходить за підтримки міської ради — Управління розвитку міста, спільно з Анною Литвин, яка очолює літературний проєкт «Перехресні Стежки» та є ідейною натхненницею першого та другого Літературного книжково-мистецького фестивалю «Трускавецький ЛітФест».

 Незмінний партнер ЛітФесту, який безкоштовно надав зали для презентацій - готель «Трускавець 365» (tur365.com.ua). Також спонсором фестивалю виступив завод мінеральних вод "Нафтуся", виробник води "Трускавецька" (truskavetska.ua)

 Щоб дізнатись більше про письменників, познайомитись з їхніми творами та думками на різні теми трускавчани приєднувались до ЛітФесту, який проходив три дні 18, 19 та 20 жовтня. На фестивалі в готелі «Трускавець 365» працював великий книжковий ярмарок, де можна було придбати книги представлені 15 ти видавництвами.

Більше фото та сторінці у ФБ - https://www.facebook.com/tmr.gov.ua/posts/2468785226740225?notif_id=1571469396700484&notif_t=page_post_reaction

та на сторінці ЛітФесту - https://www.facebook.com/TruskavetsLitFest/

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок