Очікується збільшення кількості відпочивальників з Азербайджану

 Відкриття з середини грудня цього року авіарейсу «Баку – Львів» може збільшити кількість відпочивальників з Азербайджану на курорті Трускавець. Кількість відпочивальників з цієї країни зменшилася після відміни цього рейсу у 2018 році. Так, якщо в 2017 році кількість азербайджанських відпочивальників у Трускавці становила 7,2 тис., то у 2018 – 6,4 тис., а за 9 місяців 2019 року – лише 3,6 тис. осіб.

 Питання відновлення авіасполучення між столицею Азербайджану та Львовом постійно стояло на порядку денному влади Трускавця. Так, це питання з ініціативи депутата міської ради Руслана Пристая піднімалося на сесії міськради, результатом чого стало відповідне звернення. Про відновлення авіарейсу «Баку-Львів» говорилося і під час зустрічі міського голови Андрія Кульчинського з Послом Азербайджану в Україні Азером Худієвим, а також під час візитів до Азербайджану, зокрема на Міжнародній туристичній виставці в м. Баку. Міжнародний конкурс вокалістів пам`яті Мусліма Магомаєва у нашому місті був ще одним аргументом, чому співпрацю між Азербайджаном та Західною Україною потрібно поглиблювати та розвивати.

 Хто стукає – тому відкриють. І ось азербайджанський лоукостер (бюджетна авіакомпанія) Buta Airwais з середини грудня запускає польоти з Баку до Львова. Польоти здійснюватимуться двічі на тиждень – по понеділках та четвергах. Ціна квитка –32 долари США, час польоту – 3,5 години.

 Відновлення прямого повітряного сполучення Баку зі Львовом збільшить туристичний потік азербайджанців до Трускавця. Адже досі відпочивальникам з цієї сонячної країни доводилося літати через Мінськ чи Стамбул, що збільшувало тривалість дороги до курортної столиці України.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок