previous arrow
next arrow
Slider

Трускавець зустрічає Великдень

 З нагоди наближення Великодніх свят у Трускавці біля Художнього музею Михайла Біласа встановлена святкова інсталяція з ілюмінацією. Унікальна Великодня композиція прикрашає Трускавець за кошти програми «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України, перемогу в конкурсі якої курорт здобув наприкінці минулого року. Нагадаємо, що це той самий проєкт, в рамках якого центральний бювет Трускавця на Різдвяні свята прикрашали унікальний Дідух-Рай, композиція «Різдвяний вертеп», а на опорах були вивішені зірниці. Тільки тепер замість витинанок-зірниць курорт прикрашатимуть витинанки-писанки, розміщені на світлових опорах центральних пішохідних вулиць курорту.

 Над Великодньою композицією працювали графічний дизайнер, викладач кафедри графічного дизайну Львівської Національної Академії мистецтв Юрій Крукевич та скульптори Орест Дзиндра і Олег Ляхович. Це єдина у світі авторська робота, зроблена спеціально для Трускавця. Місто не потратило на нову окрасу жодної копійки з міського бюджету.

 «Я давно мріяла про неповторну унікальну декорацію нашого курорту на Великдень та Різдво, яка окрім творення гарної святкової атмосфери промувала б нашу українську культуру. Цей проєкт готувався два роки і ось завдяки графічному дизайнеру Юрію Крукевичу мої ідеї були втілені в життя. Великодня інсталяція – це авторська робота, єдина у світі, зроблена спеціально для міста Трускавця. Фігури Великодньої композиції виконані в техніці ажурної різьби, яка характерна для пам’яток архітектури Трускавця, що дозволяє елементам композиції органічно вписуватися в середовище міста. У декорі фігур використовуються мотиви води, крапель, які є присутні у промоційному логотипі міста Трускавець. У проєкті закладено момент інтерактиву – отвір для обличчя, тож для людей є можливість зробити собі пам’ятне фото. Передбачено також освітлення, вмонтоване всередині фігур, яке підкреслюватиме ажурну різьбу», - розповіла про інсталяцію начальниця управління розвитку міста Наталія Скибак.

 Трускавець, незважаючи на карантин та відсутність в даний момент відпочивальників, гідно приготувався до світлого Христового Воскресіння. З нагоди цього величного, найбільшого в християнстві свята, Трускавецька міська рада, виконавчий комітет ТМР та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський складають всім трускавчанам та колишнім і майбутнім гостям курорту найщиріші вітання та сердечні побажання благословенних свят, здоров`я, миру, Божої опіки, віри, надії і любові. Нехай Великдень принесе у кожну домівку Божу любов, достаток, мир і добро. Залишаймося вдома! Христос воскрес!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок