previous arrow
next arrow
Slider

«Хочемо до Трускавця, і з нетерпінням очікуємо закінчення карантину»

 Мешканці різних регіонів України, які в попередні роки відпочивали у Трускавці, в соціальних мережах висловлюють жаль з того приводу, що в таку прекрасну пору квітучої весни вони не можуть приїхати на наш курорт для оздоровлення та відпочинку. Особливо багато таких коментарів на офіційній сторінці курорту «Трускавець – місто здоров`я» в соцмережі Фейсбук (гіперпосилання https://www.facebook.com/pg/truskavets.official/posts/).

 «Це надзвичайне місто! Затишне, красиве! Люблю Трускавець!», «Ой як хочеться в Трускавець!», «Скучаю за Трускавцем...», «Дорогі трускавчани! Нехай вас Бог оберігає від зла, від горя, від журби, палка любов вас зігріває: сьогодні, завтра і завжди!», «Трускавець – супер! Закохалась з першого разу! Хочу ще...», «Люблю це мiсто. Воно причаровує» - такого роду коментарі з ностальгією за відпочинком у курортній столиці України рясніють під дописами зі світлинами нашого чудового Трускавця. Лейтмотивом багатьох коментарів є «Чекаємо завершення карантину, щоб знову приїхати до Трускавця!».

 А дехто з коментаторів в якості зворотнього зв’язку в коментарях розміщує свої минулорічні чи й давніші фото з відпочинку у Трускавці, як, наприклад, пані Галина Щелгачова, чию світлину на фоні санаторію «Кристал» використовуємо для ілюстрації цієї публікації.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок