Обмін думок щодо подолання наслідків карантину

 Сьогодні, 14 травня, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський провів скайп-зустріч з урядниками ґміни Колобжеґ (Республіка Польща) на тему виходу курортних міст з карантину після завершення пандемії коронавірусу. Було обговорено наступні теми:

- коли завершиться пандемія коронавірусу і чи завершиться взагалі,

- як проходить карантин у Трускавці та Колобжеґу,

- способи збереження нормальності життя в ненормальній ситуації обмежень,

- найефективніші методи під час подолання наслідків пандемії та карантину,

- прогноз подальшої співпраці партнерських міст після пандемії.

 Андрій Кульчинський повідомив, що у Трускавці завдяки високій дисципліні мешканців, ефективній співпраці міської влади, лікарні, правоохоронних органів та відділу ДСНС випадків COVID-19 не зафіксовано (статистика подає двох трускавчан, але ці люди проживають, заразилися та лікувалися у Львові), проводилася дезобробка житлових будинків та громадських місць, вразливі верстви населення отримали додаткові продовольчі набори та засоби індивідуального захисту.

 Міський голова (лікар за освітою та фахом) прогнозує, що пандемія коронавірусу плавно переросте в ендемію (спорадичні випадки), що створиться колективний імунітет до хвороби, а карантинні обмеження своїм позитивом мають те, що люди більше уваги почали приділяти дезінфекції, гігієні, дотриманні соціальної дистанції та турботі про власне здоров`я та здоров’я близьких людей.

 Андрій Кульчинський прогнозує, що вихід з карантину буде поетапним, а партнерські відносини Трускавця з Колобжеґом та іншими містами-побратимами відновляться і матимуть своїм наслідком спільні взаємовигідні проєкти.

 Також відбувся обмін думками з бургомістром міста Барт (Федеративна Республіка Німеччина), яке є побратимом Колобжеґа і в майбутньому може стати партнером Трускавця.

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський дав інтерв’ю польським журналістам – воно буде оприлюднено на You-Tube 19 травня. У ньому він зазначив, що Трускавець готується до того, щоб після зняття карантинних обмежень знову приймати гостей, та особливо акцентував увагу на імуномоделюючій та імунотропній дії трускавецької лікувальної води «Нафтуся».