Трускавець подав чотири проєкти на співфінансування ДФРР в 2021 році

 Управління розвитку міста Трускавецької міської ради підготувало та подало на конкурс Державного фонду регіонального розвитку чотири проєкти для реалізації в 2021 році. Їхня реалізація дозволить завершити розпочаті за нинішньої каденції масштабні оновлення важливих інфраструктурних об’єктів.

 Найбільшим з проєктів (сфера благоустрою та інженерних мереж) є проєкт реконструкції міського парку (15 млн. грн. в 2021 році з коштів ДФРР, 6364 грн. – співфінансування міського бюджету). Його реалізує управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради.

 Інші три проєкти стосуються енергозбереження (2) та культури (1).

 Загальна вартість всіх поданих на конкурс ДФРР проєктів становить понад 80 млн. грн. Згаданий вище проєкт реконструкції курортного парку через його грандіозність та масштабність виконання робіт планується завершити аж в 2023 році. Якщо всі чотири проєкти здобули б перемогу в конкурсі ДФРР, то Трускавець у 2021 році залучив би 31 млн. грн. державних коштів, в 2022 – 13 млн., 2023 – 12 млн. Проєкт реконструкції курортного парку у Трускавці є серед пріоритетів Стратегії розвитку Львівської області.

 Конкурсний відбір проєктів здійснюється регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Львівській області.

 На конкурс ДФРР можуть подаватися проєкти вартістю не менше 5 млн. грн., на які повністю готова проєктно-кошторисна документація (ПКД).

 Окрім участі в конкурсах ДФРР управління розвитку міста подає важливі для Трускавця проєкти на обласні та міжнародні грантові конкурси. Один з виграних проєктів «NAKOPA» після його завершення дозволить реалізувати передвиборчу обіцянку «Питна вода одразу з крану» (встановлення сучасних систем очистки води).

 Серед проєктів, які є цікавими для Трускавця і подані на конкурс ДФРР іншими заявниками, – облаштування туристичного маршруту. Проєкт «ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території Трускавець-Орів-Борислав-Східниця» загальною вартістю 11 млн. 998 тис. грн. заявило управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок