previous arrow
next arrow
Slider

Твоя вода – твоє життя: у Трускавці запустили відеоролик, який має допомогти учням осягнути реалістичність проблеми згубного впливу людини на довкілля

 В рамках освітнього проєкту «Чиста вода Трускавця», було створено відеоролик про вплив людини на довкілля, а саме на водні ресурси. До цієї роботи залучили кіностудію «Провінція», які намагались простою та доступною для учнів мовою донести важливу тему збереження водних ресурсів та очищення води в Трускавці.

 У ролику ви побачите чимало знайомих місць нашого мальовничого Трускавця, зокрема джерела мінеральних вод. Також, у створенні відео участь взяв Віктор Винник, лідер гурту «Мері». Його авторитет та популярність серед молоді підвищує зацікавленість учнів до теми екології.

 У відео Віктор Винник розповідає про вичерпність природних ресурсів та про те, як кожна людина може долучитись до збереження води на Планеті й в рідному місті. Власне відеоролик покликаний нагадати мешканцям, що «Чиста вода Трускавця», а саме її наявність, залежить від нас усіх.

 Нагадаємо, що проєкт «Чиста вода Трускавця» реалізується в рамках програми "Сталий розвиток територіальних громад через партнерські проєкт", що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини проєкт "План розвитку сталої та екологічно безпечної модернізації постачання питної води в Трускавці", номер проєкт: Nakopa-E-UKR.3-18". Допомагають в реалізації відділ освіти Трускавця та ТОВ «Трускавецький водоканал».

 Слід зазначити, що вже підведено підсумки проєкту-конруксу «Чиста вода Трускавця». Нагороджуватимуть учасників 9 червня за участі Трускавецької міської ради та Департаменту екології ЛОДА.

Переглянути відео можна тут - https://youtu.be/xLj6OMQQ8wc

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок