previous arrow
next arrow
Slider

У міській раді відбулось нагородження переможців міського конкурсу «Чиста вода Трускавця»

 Грамоти та цікаві екоподарунки трускавецьким учням вручили Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста та начальник відділу регулювання використання водних ресурсів та надр департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Роман Туцький.
 З успішним завершенням конкурсу школярів вітали у залі засідань міської ради з дотриманням правил карантинного режиму. Тож, хоча за масками не видно посмішок, запевняємо, всі учасники нагородження були в чудовому й натхненному настрої.
 Спеціально до сьогоднішньої події управління розвитку міста Трускавця розробило унікальні грамоти з новим логотипом курорту, а також екоторбинки спільно з німецькими партнерами, які фінансують проєкт. В пакунках: екопляшка, розфарбовка, ручки та фломастери. 
 За підсумками конкурсу інформаційно-просвітницьких матеріалів «Подорож Краплинки» міського проєкту «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ» диплом І ступеня отримав Закутинський Любомир учень 7-Б класу СЗШ №3 за настільну гру «Мандрівка Краплі», диплом ІІ ступеня - Скопик Юлія , учениця 8-А класу НВК «СЗШ № 2 – гімназія» за інформаційно-просвітницьку роботу «Подорож Краплинки», диплом ІІІ ступеня отримала Галин Оксана, учениця 8-А класу НВК «СЗШ № 2 – гімназія» за роботу під назвою «Трускавецька краплинка».
У груповій номінації цього ж конкурсу перемоли Івасівка Вікторія, Борухова Рашель, Гурелич Юлія учні 5-А класу НВК «СЗШ №2-гімназія».
У конкурсі дослідників «Рак-неборак вирушає на пошуки екодружніх пральних порошків» переміг Думайло Тарас, учень 10-А НВК «СЗШ №2-гімназія» за дослідницьку роботу «Вплив пральних порошків на довкілля».
Грамотами та Подяками відзначені керівники конкурсних робіт і координатори проєкту в навчальних закладах Трускавця: Бондарчук Н.М., вчитель хімії та біології, Кісилевич Марія Володимирівна, класний керівник 8-А класу, Паращак Н.М., вчитель хімії, Ключник Г.В., вчитель природознавства, Петранівська Віра Юхимівна, вчитель біології, Пуців Михайло Васильович, вчитель біології, Сидір Марія Петрівна, вчитель біології та хімії.
 Нагадаємо, що в міському проєкті «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ» взяли участь учні з 3 шкіл. Під керівництвом 7 вчителів 18 конкурсантів надіслали 21 роботу. Конкурс тривав з 4 до 18 травня. В ході своєї дослідницької роботи учні отримали можливість стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень для збереження довкілля, зокрема, питної води.
Реалізовувався проєкт в рамках програми "Сталий розвиток територіальних громад через партнерські проєкти", що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини проєкту"План розвитку сталої та екологічно безпечної модернізації постачання питної води в Трускавці", номер проєкту: Nakopa-E-UKR.3-18". Спільно з екологічною ініціативою «Чисте місто» допомагали в реалізації відділ освіти Трускавця та ТОВ «Трускавецький водоканал».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок