previous arrow
next arrow
Slider

Вивчаємо досвід Італії в боротьбі з пандемією коронавірусу

 Сьогодні, 22 червня, відбулася онлайн-нарада міського голови Андрія Кульчинського з італійськими партнерами Трускавця на тему викликів, які ставить пандемія коронавірусної хвороби. З трускавецької сторони в онлайн-зустрічі окрім міського голови взяли участь депутат Львівської обласної ради, голова правління СГК «Дніпро-Бескид», Заслужений лікар України Олександр Чебаненко та начальниця відділу з питань депутатської діяльності ТМР Зоряна Скибак, відповідальна за напрям співпраці Трускавця з Італією.

 Італійську сторону представляли мер К`янчано Терме Андреа Марчетті, Президент Торгово-промислової палати Італія-Україна Рікардо Феретті, віце-президент Торгово-промислової палати Італія-Україна Розаріо Серза.

 Також в зустрічі взяв участь Перший заступник Надзвичайного і Повноважного Посла України в Італії Дмитро Воловників.

 Під час онлайн-розмови Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський подякував нашим італійським друзям за їхнє привітання з нагоди Дня міста та підняв теми оздоровлення у Трускавці в посткарантинний період, цілющих властивостей «Нафтусі», а також поспілкувався з італійськими колегами на тематику шляхів виходу з кризи, спричиненої пандемією.

 Розмова відбулася завдяки перекладу директора Італійського центру ім. Леонардо да Вінчі у Львові, викладача Національного університету «Львівська політехніка», представника Торгівельно-Промислової Палати «Італія-Україна» Ореста Василька.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок