Для розвитку міста: Трускавець подав 4 проєкти на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

 Управління розвитку міста Трускавецької міської ради взяло участь у Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. Організатором Програми є Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами. Фінансування для Львівської області становить 2,25 млн грн. Максимальний обсяг гранту 250 тис. грн з обов’язковим власним внеском не менш як 20% загального бюджету проєкту.

 Відтак Трускавецькою міською радою було розроблено та подано 4 проєкти на співфінансування. Два минулого року і два у 2020 році.

 Проєкт “Промоція об’єктів історико-культурної спадщини курорту Трускавець”, який передбачає виготовлення 2 проєктно-кошторисні документації для реставрації 2 надкаптажних споруд «Едвард» та «Юзя» - пам’яток архітектури місцевого значення.

 Проєкт "Реконструкція вуличного освітлення пішохідних переходів у м.Трускавець" передбачає заміну чинних (натрієвих) та встановлення додаткових світильників зі спеціальною оптикою та відбиваючими пластинами на пішохідних переходах дорожніх розв’язок Стебницьке та Дрогобицьке кільце, а також на пішохідних переходах на вул. І. Мазепи.

 Проєкт "Розробка проєктів реставрації об’єктів історико-культурної спадщини міста курорту Трускавець" передбачає виготовлення трьох проєктно-кошторисних документацій реставрації пам’яток архітектури місцевого значення надкаптажних споруд «Фердинанд», «Броніслава», а також музичної альтанки м.Трускавець. Проведення державної експертизи.

 Проєкт «Фестиваль-конкурс «Трускавецький Фігляр»».

 На сьогодні усі проєкти пройшли адміністративну оцінку. Про це міську раду Трускавця повідомили у Секретаріаті Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад.

 Як зазначили в управлінні розвитку міста Трускавця після адміністративної оцінки проєкти повинні пройти, до 24 липня, експертну оцінку — перевірка якості заявок і вже 31 липня після засідань конкурсних рад будуть оголошені переможці.

 Вболіваймо за Трускавець і чудові ресурсні проєкти, які допоможуть нашому місту розвиватись й водночас берегти історичні надбання.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок