Леско, Риманув та Самбір - потенційні партнери Трускавця для участі в проектах транскордонної співпраці

Обговорення проектів, які можна реалізувати за кошти Європейської спільноти стартувало в Самборі. «Туризм понад кордонами» - робоча назва проекту, мета якого посилення та промоція туристичного потенціалу українсько-польського прикордоння. Головними потенційними партнерами у проекті транскордонної співпраці Україна-Польща- Білорусь представлені Трускавець, Самбір, Польські міста Риманув та Леско. В робочій нараді взяли участь Юрій Гамар, міський голова міста Самбора, Ірина Курлятович, перший заступник голови Самбірської міської ради, Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста Трускавецької міської ради Марія Міхур-Зємба, заступник директора департаменту промоції та економічно співпраці Уряду Маршалківського Підкарпатського воєводства, Наталія Табака, заступник начальника управління туризму і курортів Львівської обласної державно адміністрації, Галина Литвин, виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», Барбара Янкевич,  мер міста Леско, Марія Вайс, інспектор департаменту інфраструктури уряду гміни Риманів, , Казимир Тушинські, голова правління Асоціації «Горизонти» (Ряшів).  

«Пошук партнерів це майже половина справи, оскільки для транскордонної співпраці потрібно знайти 4 міста з подібними проектами, які ми разом одночасно будемо реалізовувати впродовж 2 років. А це не так просто як здається. І, власне, сьогодні ми почали роботу над узгодженням пропозицій від кожного міста, часу маємо не так багато, хочемо знайти для кожного оптимальний варіант», - розповіла Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста.

Цілі програми будуть реалізовуватися через некомерційні проекти в рамках таких пріоритетів і заходів:підвищення конкурентоздатності прикордонних територій, покращення якості життя, інституційна співпраця та підтримка ініціатив місцевих громад. Для нашого міста це шанс реалізувати певні дороговартісні проекти на які неможливо знайти інвестора, оскільки вони не принесуть прибутку. До прикладу це може бути реконструкція Дептаку, відновлення історичних памяток, облаштування паркової території та інше. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок