У Трускавці зреалізують проєкт «Безпечна громада» та придбають серверне обладнання

 Сьогодні, 21 липня, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон «Карпати – Україна» Галина Литвин підписали угоду про реалізацію проєкту «Безпечна громада (придбання серверного обладнання для Трускавецької територіальної громади)»

 Мета проєкту є зрозумілою, а сам проєкт є вкрай необхідний для громади, зокрема з питань безпеки, іміджу та розвитку. Для налаштування якісної взаємодії діючих камер, безперебійної роботи та моніторингу оглядових та аналітичних камер буде придбано 256 канального IP-реєстратора та 2 жорстких дисків. В рамках проекту передбачені й так звані «м`які заходи», а саме проведення інформаційних заходів із підвищення свідомості дітей та підлітків у сфері безпеки та запобігання правопорушень.

 Безпечні умови в місті, захищеність приватної власності, оперативне розкриття злочинів мотивують розвиток бізнесу та залученню інвестицій. Тому даний проект в значній мірі сприятиме місцевому розвитку. Проєкт «Безпечна громада (придбання серверного обладнання для Трускавецької територіальної громади)» належить до сфери реалізації проєктів «Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону на період до 2028 року», стратегічна ціль – Б.4. Безпека території та громадян, операційна ціль – Б.4.1.Покращення системи безпеки мешканців та відпочивальників.

 Загальна вартість проєкту «Безпечна громада (придбання серверного обладнання для Трускавецької територіальної громади)» становить 244 910,00 грн. З них 195 928,00 гривень – грантові кошти, 48 982,00 - бюджетний внесок. Проєкт отримав перемогу в Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад – 2021. Організатори Конкурсу – Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями і обласними радами. Підготувало та подало проєкт на цей конкурс управління розвитку громади Трускавецької міської ради (начальниця Наталія Скибак).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок