«Реабілітація та відновлення після Covid»: у Трускавці пройде велика конференція для медиків

 Медична конференція «Реабілітація та відновлення після Covid. Синдром LongCovid, синергія лікувально-терапевтичного, санаторно-курортного та діагностичних напрямків» проходитиме у Трускавці на базі готельно-лікувального комплексу «Міротель» у четвер, 5 серпня, початок о 14:00. Захід відвідають медики, терапевти, сімейні лікарі, працівники санаторіїв та лікувальних комплексів Трускавця, які працюють, зокрема, в сфері реабілітації, в тому числі,  післяковідної.

 Важливо, що на теренах нашого регіону, це перший захід, який об’єднає професіоналів не лише медичної сфери, а й сфери комунікації. У Трускавці маємо великий, багаторічний досвід у відновленні імунітету людини, успішно  працюють постковідні програми реабілітації в різних санаторіях, цим досвідом лікарі будуть ділитись. Також, в рамках конференції  з’явилась можливість розповісти медикам про нові та дієві методи комунікації, які допомагають правильно та швидко доносити важливу інформацію (про лікування й відновлення організму в Трускавці після перенесеного ковіду) до пацієнтів.

 «10 березня 2021 року з ініціативи Комітету з питань Туризму та готельного бізнесу Жіночої Ділової Палати України відбулося підписання Меморандум про співпрацю між громадою м.Трускавець та Жіноча Ділова Палата України. В рамах нашої співпраці з метою промоції курорту Трускавець ми запланували проведення конференції "Реабілітація та відновлення після Covid. Синдром LongCovid, синергія лікувально-терапевтичного, санаторно-курортного та діагностичних напрямків". На мою думку, це дуже важливо, адже ми маємо потужну діагностичну та лікувальну базу, кваліфікований медичний персонал - все необхідне для того, щоб допомогти людям справитись з викликом сьогодення - Covid-19», - розповіла Наталія Скибак, начальниця управління розвитку громади Трускавця (відповідальна за співорганізацію конференції).

 В ході конференції відбудуться лекції про «LongCovid» від Олександра Галушка, професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗУ ім. П.Л. Шупика (Київ). Про емоційний інтелект розповідатиме Юлія Юдіна. Учасники заслухають доповідь лікаря санатроно-курортного комплексу Міротель, а, також, лекцію про «Основні акценти в діагностиці PostCovid пацієнта, точки контролю органів мішеней» Ольги Шнайдрук , лікаря УЗД, сонографістки вищої категорії Медичного Центру Дельта Мед, членкині SVU. Виступ матиме Тарас Жиравецький, який розповість про пріоритетні питання PostCovid. Наприкінці кофнеренції про Екуменічний Комітет Медичної та Соціальної Допомоги слово матиме Роман Грицевич, чинний депутат Львівської міської ради п’яти скликань, заслужений лікар України, голова ГО «Клуб Української Греко Католицької Інтелігенції».  

 Конференція відбудеться за підтримки:

Генеральний партнер - Корпорація Юрія Фарм.

 Офіційний партнер заходу - МЦ Дельта Мед

 Гостинний партнер - готель Міротель.

 Співорганізатор - Трускавецька Міська Рада

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок