Рухаємось на здоров’я

 Рух то є життя, про це добре знають учасники нового проєкту «Скандинавська ходьба у Трускавці» - безплатний семінар під керівництвом Євгена Мацейка, керівника КЛУБУ скандинавської ходьби «Карпатія» та Львівської обласної федерації скандинавської ходьби, призер світових та європейських змагань зі скандинавської ходьби.
 На перше заняття зголосилось понад 20 учасників, серед яких, як трускавчани, так і гості нашого міста. Перед тим, як розпочати ходьбу учасникам розповіли про важливі складові скандинавської ходьби, бо це не просто – взяли палиці і пошпацерували. Потрібно знати тонкощі, які допоможуть правильно розпочинати рух, йти так, щоб залучити максимальну кількість м’язів. Наприкінці, було найцікавіше, інструктор поділився секретами саме спортивного варіанту. Тож, після теорії, новоспечені спортсмени, взявши в руки правильно підібрані палиці (під ріст), вирушили на коротку дистанцію парком.
 «Ідея організувати цей безплатний майстер-клас виникла нещодавно. Чудову ідею Євгена Мацейка ми разом Русланом Пристаєм, радником міського голови з питань туризму, підтримали й сьогодні втілили. Сподіваємось такий формат занять нам вдасться проводити щотижня, щоб і гості нашого міста й мешканці громади могли долучитись до активного відпочинку. Власне Трускавець - це найкраще місто для такого виду спорту, у нас великий за територією парк де можна прогулюватись годинами. Також у нашому курортному центрі є розроблені карти для піших маршрутів за межами міста», - розповів Роман Маєвич, директор ТІКЦ.
До слова, скандинавську ходьбу придумали фінські лижники, щоб підтримувати себе у формі у безсніжні періоди. Вона існує з 90-их. До речі, палиці тут потрібні, аби навантажувати верхні кінцівки. Визнані позитивні впливи скандинавської ходьби на організм людини, адже в тонусі всі м’язи й навантаження рівномірна, як на руки, так і на ноги й спину. Попрактикувавши ходьбу з палицями можна змінити поставу та забути про болі в спині, як наслідок сидячого способу життя. Активний кровообіг, який забезпечує заняття скандинавською ходьбою розширює судини. Таким чином в тонусі не тільки тіло, а й уся серцево-судинна система.
Як зазначили організатори, в охочих навчитись скандинавської ходьби є вибір, адже окрім безплатних семінарів інструктор Євген Мацейко може провести індивідуальні заняття та підібрати інвентар. Вікових обмежень для занять скандинавською ходьбою немає, тож це один з найбезпечніших видів спорту ( в деяких країнах Європи він визнаний саме видом спорту). Деталі дізнавайтесь в Трускавецькому інформаційно-курортному центрі.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок