Карпатський Офіс українсько-польської співпраці урочисто відкрили у Трускавці

Цими днями у Трускавці дали старт роботі Карпатського Офісу українсько-польської співпраці (Karpackie Biuro Współpracy Ukraińsko-Polskiej).

Створили установу спільними зусиллями Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» і департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА при підтримці Генерального консульства Польщі у Львові.

Головною ідеєю створення Офісу - є налагодження контактів і якісна співпраця між Україною та Польщею в різноманітних сферах, головною з яких є популяризація туристичної та інвестиційної привабливості частини Східних Карпат, котрі охоплюють гористу місцевість України та Польщі з їх рекреаційним і оздоровчим потенціалом.

Знаходиться головний Офіс в готельно-курортному комплексі «Карпати» у Трускавці. Тут будуть проводити спільні заходи: симпозіуми, конференції, круглі столи тощо. Надалі філії Офісу співпраці планують відкрити й в інших містах та курортних населених пунктах карпатських регіонів України. Організацію і координацію діяльності Офісу здійснюватиме МЦ «Європейська інтеграція України». 

У відкритті взяв участь голова Львівської держадміністрації Максим Козицький, який підтримує ідею, на його думку важливо, щоб на територіях, де діятимуть такі офіси створювались нові підприємства, люди спілкувались між собою у різних сферах. Відтак відбувалось покращення якості життя населення в громадах, адже поєднується економічна, культурна, і освітня складова, наголосив Максим Козицький.  

За матеріалами прес-служби ОДА

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок