Трускавець відновлює втрачені зв'язки

       У жовтні представницька делегація Трускавецької міської ради, з робочим візитом, відвідала польське місто-партнера Ліманову та німецьке - землю Ватлінген. Представили Трускавець Олена Петранич, керуюча справами Трускавецької міської ради та Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста. 

    Важливим завданням делегації було відновлення співпраці з іноземними партнерами, яке за останні п’ять років не було активним.

«На зустрічі ми розказали про Трускавець, про напрямки роботи, які є найактуальнішими на сьогоднішній день та на конкретних прикладах показали нашим партнерам, що місто розвивається. Також ми розповіли керівникам міст Ліманова та землі Ватлінген, що є членами Угоди мерів та пропонуємо співпрацю щодо написання спільних проектів та їх реалізації. Це проекти, які стосуються сфери енергозбереження та енергоефективності», - розповідає Наталія Скибак.

 

      Завдяки тому, що Трускавець має партнерство з німецькою землею, команда проекту «Партнерство з містами України», який впроваджує SKEW/Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини, запросила Трускавець до участі в першій Німецько-українській конференції партнерства між містами (територіальними громадами), яка відбудеться у Нюрнберзі (Німеччина) 2 та 3 листопада 2016 року.

«Переконана, що послідовні кроки у співпраці з нашими німецькими партнерами, дадуть добрі результати у впровадженні спільних проектів», - зазначила Олена Петранич.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок