Трускавець та Польське місто Горинець-Здруй партнери в програмі транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна з проектом реконструкції Парку

Трускавець, з робочим візитом відвідали керівники Польської гміни Горинець-Здруй.  Горинець-Здруй це сільська гміна, -побратим Трускавця. Також курорт, багатий на сульфідні води з високим вмістом мікроелементів, а також грязі з покладу Подемщина. За територією менше від Трускавця.

Очолював делегацію війт  Роберт Серкіс, метою приїзду якої було запропонувати міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському співпрацю у програмі транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна. Як відомо, наше місто вже давно заявило про пошук партнерів для цієї програми. Гості розповіли, що  також мають на меті розробити проект реконструкції парку і вважають Трускавець гідним партнером. 

В результаті перемовин сторони підписали договір про партнерську співпрацю в економічній, науково-технічній і культурно-гуманітарній сферах. між гміною Горинець-Здруй (Польща) та містом Трускавець (Україна).  

 Польські партнери хочуть доповнити свій Парк активними відпочинковими зонами по типу мотузкового парку, оскільки решта у них вже зроблена. Площа їхнього парку значно менша, але разом з тим Трускавець буде рівноправним партнером гміни, відповідно кошти, в разі перемоги, а це 2,5 млн євро ділитимуться навпіл. Про те,  хто буде займатись подачею документів та звітами ще йдуть обговорення, але польська сторона не проти це взяти на себе, так як вони мають більший досвід в цій роботі.  

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок