Трускавець представили на конфереції присвяченій німецько-українському партнерству у Нюрнберзі

Перша українсько-німецька конференція зібрала міста України, які  вже мають партнерів в Німеччині. Трускавець отримав шанс бути учасником конференції завдяки тому, що відновив втрачені зв’язки з німецькою Землею Ватлінген і на конференцію  міста поїхали як партнери. Партнерство міст є визначальним для німецького фонду, адже лише за цієї умови він готовий спонсорувати проекти.

«Власне конференція була  не просто ознайомчого характеру, розповідає Наталія Скибак – начальник управління розвитку містаТрускавець, яка була в числі трускавецької делегації. Тут учасники представили свої проекти директорам німецьких фондів, які в майбутньому можуть бути профінансовані. Важливо також те, що Михайло Гамалій – керівник проекту «Партнерства з містами України», Engegemant Global, фонд, який фінансуватиме проекти,наголосив, що в подальшому,перевага надаватиметься містам-партнерам, які мають довготривалі і постійні контакти  та співпрацю. Тому ми, не гаючи часу, обговорили та попередньо узгодили план заходів з нашими німецькими партнерами на наступний 2017 рік », - додає Наталія Скибак.

На конференції представник уряду Німеччини статс-секретар міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Ганс-Йоахім Фухтель, заявив, що Німецький федеральний уряд виступає за розширення співпраці між німецькими та українськими місцевими громадами. А також повідомив, що міністерство економічного співробітництва та розвитку, яке він представляє, запускає нову программу підтримки місцевих громад в Україні, у рамках якої уряд виділятиме від 10 до 50 тисяч євро на програму співпраці  в культурно-освітній сфері та обміну досвідом з німецькими партнерами. "Завдяки цій програмі можна буде взятись безпосередньо за вирішення потреб людей на місцях", - зазначив Фухтель. Він також закликав українські та німецькі громади "говорити на рівних" та обмінюватись власним досвідом, зокрема у сферах освіти, науки та інфраструктури.

«Відомо, що на сьогодні  є 47  партнерств між громадами України та ФРН. У конференції, яка відбуласьу середу, 2 листопада, у німецькому місті Нюрнберзі, взяло участь близько 170 учасників, серед яких - більше 30 мерів українських та німецьких міст.Завдяки програмі фондів, які фінансуватимуть проекти,Трускавець разом з Землею Ватлінген буде реалізовувати кілька, це і освітні, ті,що стосуються культурного обміну, а також, що є пріоритетним на сьогодні, – проекти по енергозбереженню», - зазначив Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.  (Додаткова інформація за матеріалами DeutscheWelle та УНІАН)

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок