На міжнародній виставці в Києві представили Трускавець

Трускавець-курорт презентують на міжнародній туристичній виставці UITT: «Україна – Подорожі та Туризм», яка проходить Міжнародному виставковому центрі Столиці. Як повідомили в управлінні розвитку міста Трускавецької міської ради це одна з найбільших турвиставок  в Україні, яка має міжнародне визнання.

«На виставці ми представляємо наш курорт-Трускавець. Тут 300 учасників з 26 країн презентують свою привабливість. На об'єднаному стенді Управління розвитку міста, Лісова пісня, Святий Грааль, Кришталевий палац, Українська готельна група та готель Трускавець 365. Кількість відвідувачів вражає і неймовірно тішить цікавість до Трускавця», - розповіла Галина Малахівська, заввідділом розвитку курорту, рекреації та туризму міськради.

UITT стартувало 29 березня й працюватиме впродовж трьох днів. Географія країн учасників широка:  Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба, Литва, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та інші. Вперше серед країн-учасників стенди Албанії, Білорусі, Литви.

Зазначимо, що захід проводиться за підтримки  Всесвітньої туристичної організації і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок