У міській раді розглянули пропозиції ландшафтного дизайну клумб пішохідних вулиць

Сьогодні відбулась робоча нарада щодо озеленення квітників та прилеглих територій бульвару Шевченка й Майдану Кобзаря. Свої пропозиції презентували фахівці Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки, місто Луцьк. В нараді взяли участь працівники Управління розвитку міста, "Парку Курортного" та УЖКГ.

В ході презентації ландшафтні дизайнери зазначили, що при виборі дизайну та рослин враховували клімат, можливість догляду та мінімальні затрати. Відтак зупинились на клумбах, які містять багато кущів з квітковими елементами, що відображають особливості курорту: краплі води, фонтани, куманець.

"Ми залучили викладачів та студентів Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки до розробки дизайну міських клумб в центральній частині. Ставилося завдання, щоб клумби мали гарний вигляд круглий рік, а не лише влітку, коли квіти цівітуть, врахувати мінімальний догляд. Трускавець отримав 50% знижку за проектантську роботу, оскільки частину виконували студенти.  Дизайнери продемонстрували професійний підхід, до роботи підійшли творчо. Оформлення клумб за проектом розпочнеться з Майдану Кобзаря", - розповіла Наталія Скибак, начальник Управління розвитку міста. 

Загалом нового  оформлення потребують16 клумб двох пішохідних вулиць. Як підрахували дизайнери середня вартість однієї складе близько 7 тисяч гривень за принципом: мінімальні затрати - максимальний ефект. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок