Трускавець бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу.

Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі.

Україну на заході представляють міські адміністрації Києва, Львова та Трускавця, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р.

Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав спільний стенд Львова та Трускавця.

«Завдяки налагодженій співпраці з партнерами ми отримали можливість взяти участь у цій виставці. Наш спільний стенд оплатили  Київська та Львівська обласні адміністрації, МАУ дало нам безкоштовно авіаквитки. Дуже тепло приймає  українська  діаспора, в якої ми живемо.

Міжнародні виставки є вкрай важливі для промоції міста і дають якісний результат. Приміром, минулого року Трускавець відвідало на 27% відсотків більше іноземців, ніж у 2015 році», – розповіла Наталя Скибак, начальник управління розвитку міста про участь у FITUR 2018.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок