У міській раді обговорили нові варіанти співпраці туристичного сектору з Управлінням розвитку міста

Управління розвитку міста презентувало нові напрямки своєї роботи на зустрічі з готельєрами та представниками туристичної галузі Трускавця. Як розповіла Наталія Скибак, начальник управління, увесь рік Трускавець, як курорт та туристичний напрямок є предсталений на різноманітних турвиставках . Географія широка - від Києва до Тель-Авіву. Одна з крайніх, яка відбулась в Іспанії,власне, мала на меті розповісти про індустрію краси, стоматологію, спа-послуги,які існують в Трускавці, потенційним клієнтам, серед яких чимало українців.

Окрім промоції міста управління займається і написанням проектів на фінасування як з державного, обласного так і Європейських чи міжнародних Фондів.Чимало ініціатив управління і мешканців отримали кошти на реалізацію. Зокрема, представникам туріндустрії та куротології міста запропонували брати участь в проектах та подавати власні ідеї для реалізації. Отже, цього року за Європейські кошти є можливість, наприклад, провести навчання для обслуговуйочого персоналу готелей чи санаторіїв, або огранізувати профільні майстеркласи та конференції. За словами пані Наталії, управління має певні ідеї, але завжди відкрите для ініціатив трускавчан. Кошти ж на реалізацію можна отримати перемігши в конрусі на фінасування проектів Польща-Білорусь-Україна. А також реалізовувати проекти з розвитку туризму спільно з німецькими партнерами - містом Барт. 
На зустрічі з представниками туристичної галузі міста була Марина Якушева, яка курує аналогічний напрямок у Львівській ОДА. Вона відзначила високий рівень та потенціал Трускавця й висловила підтримку упралінню розвитку міста, та його очільниці Наталії Скибак, в його роботі.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок