Проект "Енергоефективність в громадах" як приклад україно-німецької співпраці в дії

У Трускавці стартував семінар “Енергоефективність у громадах». Семінар характеризується як наявний приклад україно-німецької співпраці в дії. У заході беруть участь понад 25 українських міст з різних областей України, які впродовж трьох років отримуватимуть консультації та розробку індивідуальних рішень, які б сприяли впровадженню фінансово-доступних і в той же час ефективних проектів з енергоефективності. У Трускавці зібрались представники міських та районних рад: Луцька, Рівного, Жовкви, Бродів, Яворова, Воловця. Представили програму експерти Андрій Панащак, Володимир Перегудов, Дмитро Сакалюк, Олександр Шумельда.

Привітав учасників Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.   «Дуже важливо розповідати громадам про їхні можливості щодо енергозбереження. На рівні міст ми тільки починаємо розуміти що таке енергоменеджмент, щоб економити кошти на енергії потрібно найперше знати докладно скільки місто споживає, скільки коштів витрачається, а потім розробляти для кожного об’єкту завдання по зниженню енергоспоживання. Якщо так робитиме кожне місто чи окрема сім‘я, кожен побачить найперше велику економію. Наші Європейські партнери дають нам можливість отримати знання в цьому напрямку та готові допомогти в реалізації проектів. Сподіваємось, що і в наступному такому заході Трускавець прийме активну участь», - наголосив Андрій Кульчинський.

Зазначимо, що семінар «Еноргоефективність у громадах» проводиться на замовлення Федерального міністерства співробітництва та розвитку Німеччини в партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Метою є покращити передумови для подальшого поширення енергетичного менеджменту в громадах. Термін травень 2017 рік – квітень 2020 рік. Бюджет програми 3 мільйони євро.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок