Зустріч із суб'єктами підприємницької діяльності щодо підняття рівня заробітної плати у Трускавці

У Трускавецькій міській раді відбулось чергове засідання комісії із заслуховування керівників "підприємств-мінімізаторів" у яких середня заробітна плата у березні 2018 року склала менше законодавчо встановленого мінімуму. Такі зустрічі відбуваються за участю керівництва міста, працівників фіскальної служби, пенсійного фонду, міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту Трускавецької міської ради.

Заслухано фізичних осіб підприємців та керівників підприємств міста, які ведуть господарську діяльність та мають найманих працівників з середньою заробітною платою - меншою за мінімальну.

Серед запрошених й суб’єкти господарювання, які задекларували у березні 2018 року мінімальні зобов’язання з акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

В ході засідання проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Окремо наголошувалось роботодавцям підняти заробітну плату найманим працівникам та не допускати її виплати на мінімальному рівні.

Також присутніх проінформовано про пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення «Рука допомоги». Його метою є допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Проект пропонує допомогу у працевлаштуванні, але найголовніше – учасники, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу. Сума такого мікрокредиту може складати до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. При цьому повертати потрібно лише різницю між сумою фіндопомоги та сплаченими за три роки податками і зборами. А в разі, якщо учасник стає роботодавцем для двох інших учасників — фінансова допомога взагалі стає безповоротною. Окрім фінансування, учасники проекту на старті своєї підприємницької діяльності отримують консультаційну підтримку та супровід у підготовці бізнес-плану. «Рука допомоги» заохочує місцевий бізнес до створення робочих місць: в разі працевлаштування двох учасників проекту підприємства можуть отримати від держави безвідсоткові кредити на закупівлю нового обладнання.

Зустрічі із суб'єктами підприємницької діяльності у Трускавці проводяться задля збільшення рівня заробітної плати. Так, за результатами роботи комісії кількість працівників, які отримували мінімальну заробітну плату значно зменшилась у порівнянні з січнем та лютим 2018 року.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок