Відбулась друга зустріч з розробки Стратегії розвитку Трускавця з урахуванням прилеглих територій

Невдовзі після першого вступного засідання щодо розробки Стратегії розвитку Трускавецької ОТГ, експерти - Олександр Софій та Олександр Волошинський зібрали інформацію про місто-курорт та прилеглі села: Доброгостів , Модричі, Станилю, Уличне, Орів. З допомогою Управління розвитку міста Трускавецької міської ради проаналізували її та підготували Профіль громади. Результати презентували на другій зустрічі з громадою, яка відбулась 2 липня в УРБАН-бібліотеці. Крім того, згідно плану підготовки Стратегії розвитку, розпочали роботу в групах.

В назву Стратегії ввели нове значення – субрегіон, замість ОТГ. На даний момент це важливо, адже по факту Трускавецької об’єднаної територіальної громади немає, але не враховувати потреби і можливості сусідів неможливо при розробці серйозної Стратегії, вважають експерти.

На другому засіданні до розробки Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону долучились: представники бізнесу, політики, громадські активісти, медійники, представники міської ради, освітяни, а також мешканці сусідніх сіл. Учасникам зустрічі запропонували розділитись на групи: «Соціальну», «Розвитку курорту, територій туризму, економіки», «Розвитку інфраструктури». Після короткого обговорення групи презентували свої: МІСІЮ – те що маємо сьогодні та ВІЗІЮ – те чого прагнемо досягнути. На перше місце трускавчани поставили – Трускавець як бальнеологічний курорт та «Нафтусю» - унікальну лікувальну воду, здоровий спосіб життя, довголіття, високі соціальні стандарти. Лідером серед бальнеологічних курортів та Столицею здоров’я – хочуть бачити Трускавець в майбутньому його мешканці. Так само, учасники засідання, визначали слабкі та сильні сторони субрегіону, загрози й можливості.

Експерти зазначили, що трускавецька громада дуже активна та готова співпрацювати, а це збільшує шанси Стратегії на успішну реалізацію.

Як повідомила Наталія Скибак, начальник Управління розвитку міста, ідейна натхненниця та безпосередня виконавиця проекту Стратегії розвитку Трускавця, усі записи, зауваження та пропозиції будуть структуровані, зведена інформація ввійде в основу Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону.

«Доступ до основної інформації щодо Стратегії матиме кожен - її оприлюднимо на сайті міської ради tmr.gov.ua. Робота над Стратегією триває, запрошуємо активних громадян приєднуватись. Також на сайті в розділі «Стратегія міста» можна заповнити анкети, щодо стану розвитку туризму в регіоні, оцінки підприємницького клімату в громаді, а також є анкета - опитування мешканців. Наступні зустрічі вже плануються, час, дату та місце проведення буде повідомлено додатково», - зазначає Наталія Скибак.

Слід зауважити, що розробка Стратегії Трускавецького субрегіону до 2030 року реалізовується в рамках українсько-німецького партнерства за фінансової підтримки «ENGAGEMENT GLOBAL».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок