previous arrow
next arrow
Slider

З Всесвітнім Днем туризму трускавчан та гостей міста привітав Львівський академічний театр «ВОСКРЕСІННЯ»!

  Перед початком вистави до гостей, які зібралися на Майдані Незалежності з нагоди святкування Всесвітнього Дня туризму символічно звернулася Наталя Скибак, начальник управління розвитку міста: «Від свого імені та від імені міського голови вітаю Вас зі святом! Трускавець - не тільки місто здоров'я, але й місто з давніми туристичними традиціями. 

  Вітаю всіх працівників туристичної сфери міста з професійним святом, бажаю здоров'я, наснаги і успіхів! А, також, бажаю всім нам мати можливість подорожувати і розвиватись завдяки подорожам!»

  Актори Львівського академічного театру «ВОСКРЕСІННЯ» у своєму феєричному дійстві розповіли про історію створення світу. Спочатку були птахи, потім з’явились люди, потім було весілля, потім з’явились діти, потім появилось золото і з’явився вогонь, який почав розривати і спалювати все добре, чисте і духовне в людях в пошуках за золотом. Всі ці вічні теми червоною лінією проходять в виставі «Глорія». Вистава заворожує пластикою акторів, де сцени апокаліпсису працюються жорстко і в шаленому ритмі. Фінал вистави створюється піротехнічними сценами на етнічній музиці Буковини та Гуцульщини. Після апокаліпсису знову повертається радість світло людського життя на Землі.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок