Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності

 Днями у приміщенні Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся груповий захід для зареєстрованих безробітних за участю фахівця Стрийського місцевого центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Софії Кілівнік-Габрівської, на якому присутні громадяни отримали інформацію щодо переваг легальної зайнятості та негативних наслідків нелегалізованих трудових відносин у майбутньому.

 Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності. Для роботодавця нелегальна праця може спричинити дестабілізацію діяльності, безвідповідальне ставлення працівника до роботи, можливість безкарного заподіяння матеріальної шкоди, неналежне виконання трудових обов’язків.

 Для найманого працівника неоформлені трудові відносини несуть можливість припинення трудових відносин у будь-який час і без належного обґрунтування, повну відсутність соціальних гарантій, передбачених державою для найманих працівників, і. у майбутньому, – мізерні пенсії.

 Офіційне оформлення трудових відносин – гарантія соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності підприємства, злагодженої роботи усіх учасників трудового процесу.

 Зареєстровані безробітні мали можливість поставити запитання та отримати кваліфіковану консультацію.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок