ОГОЛОШЕННЯ! про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, площею 2,34га, розташованої за адресою вул.Карпатська у м.Трускавці, яка перебуває в комунальній власності для продажу права оренди

Згідно розпорядження міського голови №365-р від 06.09.2019р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 09.09.2019р. по 09.10.2019р. Замовник детального плану - Трускавецька міська рада, розробник - ТзОВ “Проектне об'єднання “УкрЗахідУрбанізація”, згідно рішення Трускавецької міської ради №1269 від 26.03.2019р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Карпатська».

            З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2 і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

            Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

            Згідно розпорядження міського голови №365-р від 06.09.2019р. “Про проведення громадських слухань містобудівної документації “Детальний план території земельної ділянки, площею 2,34га, розташованої за адресою вул.Карпатська у м.Трускавці, яка перебуває в комунальній власності для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для ведення комерційної діяльності (влаштування саночного спуску) без права забудови земельної ділянки” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», 09 жовтня 2019 року, о 14 год 00 хв (в залі засідань Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2) відбудуться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, площею 2,34га, розташованої за адресою вул.Карпатська у м.Трускавці, яка перебуває в комунальній власності для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для ведення комерційної діяльності (влаштування саночного спуску) без права забудови земельної ділянки» (замовник Трускавецька міська рада, розробник ТзОВ “Проектне об'єднання “УкрЗахідУрбанізація”, згідно рішення Трускавецької міської ради №1269 від 26.03.2019р. “Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Карпатська”.

Трускавець_пояснювальна записка

титулка

СхемаІТЗ

1

2

3

4

5

6

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок